Измена термина полагања испита из предмета ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ (измене се односе само на термине код Проф.др Милоша Кораћа)

Обавештавамо студенте који полажу испит из предмета Инфективне болести да су термини измењени за студенте који полажу код Проф.др Милоша Кораћа, код осталих професора нема измена у односу на предходно објављен списак (списак у прилогу).

На дан предходно потврђеног испита (који се састоји из практичног и теоријског дела), студенти долазе у 7:45 часова испред Секретаријата Клинике за инфективне и тропске болести. Са собом морају имати заштитну опрему (маску и рукавице), обавезно индекс, пријаву и картон.

Сви студенти који полажу испит више од 3 пута морају донети уплатницу као потврду да су платили излазак на испит.

За све додатне информације обратити се административном секретару Светлани Јовичић на тел. 011/2684071